توافق نامه امنیتی (Agreement)

این توافق نامه کلیه قوانین و مقررات حاکم بر استفاده از خدمات ابری نماگشت را شرح خواهد داد.

1) تغییرات در توافق نامه

مشترک می بایست با کلیه تغییراتی که هر از چند گاه ممکن است در این توافق نامه صورت گیرد، موافقت کرده و محدودیتهای جدید را بپذیرید. رعایت این بند تا زمانی که مشترک از خدمات ابری نماگشت استفاده می نماید، الزامی است.

2) ارائه اطلاعات درست

مشترک می بایست اطلاعات صحیح و بروز شده خود را هنگام استفاده از خدمات ابری نماگشت، در اختیار این شرکت قرار دهد. نماگشت برای برقراری تماس با مشترک از این اطلاعات استفاده خواهد کرد. در صورت ارائه اطلاعات نادرست و یا ناقص ، نماگشت این حق را برای خود محفوظ می داند که حساب مشترک را قطع و یا به حالت تعلیق در آورد.

3) حریم خصوصی مشترک

نماگشت به هیچ وجه از اطلاعات خصوصی و شخصی مشترک به غیر از چهار چوب ” رویه های حفاظتی” مندرج در همین وب سایت استفاده نخواهد کرد.

4) امنیت حساب (Account) مشترک

مشترک می بایست از نامهای مشترکی و رمزهای عبور مورد استفاده خود در این سامانه بطور کامل حفاظت نموده و در صورتیکه فرد یا افراد حقیقی و حقوقی دیگری از آنها مورد استفاده نمایند، نماگشت هیچگونه مسئولیتی را در این رابطه نمی پذیرد.

5) استفاده در چهار چوب قوانین جمهوری اسلامی ایران و شرع مقدس

مشترک متعهد میگردد که به هیچ عنوان از خدمات و محصولات نماگشت بر خلاف چهار چوب قوانین جمهوری اسلامی ایران و شرع استفاده ننماید. در غیر این صورت نماگشت مجاز است که اطلاعات مشترک را در صورت تقاضای دستگاههای قضائی و دولتی برای اجرای قانون در اختیار آنان قرار دهد.
نماگشت این حق را برای خود قائل است که نحوه استفاده از محصولات و خدمات خود توسط مشترک را بررسی نموده و به اختیار خود آن را قطع یا تعلیق نماید.
چناچه مشترک با استفاده از سرویس ابری نماگشت اقدام به نشر هرزنامه (Spam) و یا سایر موارد غیر اخلاقی و یا غیر قانونی کند، نماگشت مجاز به لغو خدمات خود خواهد بود.
اعمال غیر اخلاقی در این توافق نامه عبارتند از افترا زدن، سوء استفاده مادی و معنوی، اعمال مغایر با عفت، اعمال مرتبط با تجارت جنسی، اعمال مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران و بین الملل، وارد شدن به رایانه دیگران و بطور کلی ورود به شبکه های دیگران بصورت غیر مجاز و غیر قانونی (هک کردن)، انتشار ویروس و برنامه های مخرب به شبکه های دیگران ، استفاده غیر قانونی از تصاویر کودکان و … .
بدیهی است اعمال غیر قانونی و غیر اخلاقی تنها به موارد فوق محدود نمیشود و قوانین جدید دستگاه قضایی جمهوری اسلامی ایران را نیز شامل می شود.

6) مالکیت معنوی

کلیه حقوق و منافع محصولات و خدمات مربوط به مالکیت معنوی نماگشت متعلق به این شرکت است. مشترک موافقت می کند که هیچ سود یا امتیازی در این مالکیت معنوی به وی منتقل نمی شود و متعهد می شود که هیچ گونه ادعا و در خواستی درباره سود خدمات و محصولات نماگشت نخواهد کرد. در صورت هرگونه استفاده و مالکیت معنوی خاص راجع به یک خدمت و یا محصول ویژه، می بایست توافقی جداگانه میان نماگشت با مشترک صورت گیرد.

7) استفاده از خدمات و محصولات نماگشت

  • مشترک نمی تواند در نرم افزار تغییرات ایجاد کرده و یا از این نرم افزار، نرم افزار دیگری را مشتق کند.
  • هیچ عملی برای دسترسی به کد منبع (SOURCE Code) نرم افزار مجاز نمی باشد.
  • نرم افزار و تمامی نسخه های کپی آن که مشتری بطور مجاز تهیه نماید، تحت مالکیت معنوی نماگشت هستند.

8) هزینه و پرداخت

کلیه هزینه های خدمات و محصولات نماگشت بر طبق چهار چوب مندرج در فاکتور  نماگشت اخذ خواهد شد. چنانچه مشترک نسبت به پرداختهای خود قصور داشته باشد، نماگشت این حق را دارد که ادامه خدمات خود را به حالت تعلیق در آورد.

9) عدم وجود ضمانت

نماگشت هیچ گونه ضمانتی مبتنی بر اینکه راهکار ابری نماگشت، احتیاجات مشترک را به طور کامل بر آورده می کند، نمی دهد و همچنین اینکه، سرویس ها قطع نمی شود، برنامه ها بدون خطا هستند.

10) قوانین حاکم، محل دادرسی، عدم اجازه شکایت

مشترک موافقت می نماید که محل دادرسی پرونده های مربوط به خدمات ابری نماگشت در دادگاه های تهران و یا کمیته مبارزه با جرائم رایانه ای واقع در تهران باشد. مشترک مجاز نخواهد بود در مسائلی که در این توافقنامه ارائه شده اند به دادگاه شکایت نماید.

11) حوادث فورس ماژور

نماگشت همه تلاش و کوشش خود را برای پایدار نگه داشتن خدمات و محصولات انجام می دهد. با این وجود،برخی مشکلات خارج از کنترل نماگشت بوجود خواهد آمد که ممکن است در ارائه خدمات نماگشت برای مدتی اختلال ایجاد کند. مشترک موافقت می کند که نماگشت را برای نتایج این وقفه ها مسئول نداند.

 

رویه های حفاظت(Policy Privacy)

راهکار ابری نماگشت اولین نرم‌افزار یکپارچه ابری در ایران است که تمامی نیاز های آژانس های گردشگری و مسافرتی را به صورت یکپارچه پاسخ میدهد. ما در حفظ حریم خصوصی کاربران خود می کوشیم و در این رابطه قوانینی را رعایت می کنیم.

این متن سیاست کلی ما در قبال حفظ حریم خصوصی و شخصی کابران و مخاطبان را اعلام می دارد.

روشها و رویه های حفاظت از اطلاعات خصوصی کاربران:

نماگشت بر سه سطح اطلاعات کاربران را جمع آوری می کند:

  1. کاربران عادی و بازدیدکنندگان سایت؛ که صرفاً بصورت کاملاً خودکار ممکن است سایت اطلاعات غیر شخصی از قبیل آی پی کشور و سیستم عامل و … را برای برخی استفاده های آماری درون سازمانی جمع آوری کند.
  2. کاربرانی که قصد استفاده از خدمات مشاوره ای رایگان نماگشت را دارند، صرفاً اطلاعاتی همچون نام، نام خانوادگی و پست الکترونیکی در لیست اعضاء سایت قرار می گیرد و نماگشت از این اطلاعات جهت ارائه خدمات بهتر به این دسته کاربران استفاده می کند.
  3. کاربرانی که جزء مشترکین نماگشت محسوب می شوند؛ این کاربران با وارد کردن اطلاعات دقیق شخصی خود پس از دریافت سرویس، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می کنند.

توجه: در هیچ یک از سه سطح فوق، اطلاعات کاربران بدون مجوز صریح ایشان به هیچ شخص حقیقی و حقوقی دیگری نمایش داده نمی شود.
توجه: حق حفظ و استفاده نامحدود از کلیه اطلاعات جمع آوری شده در چهارچوب این رویه حفاظتی برای نماگشت محفوظ می باشد.
* امنیت در وب سایت نماگشت در سطحی قرار گرفته است که از به سرقت رفتن و یا هرگونه سوء استفاده از اطلاعات کاربران جلوگیری خواهد کرد.
*از آنجایی که بین ما و پیمانکاران و یا شرکاء تجاریمان توافق نامه های امنیتی جداگانه ای وجود دارد، در صورت لزوم دسترسی هر یک از شرکا به اطلاعات کاربران سایت،آنها نیز ملزم به رعایت رویه امنیتی نماگشت خواهند بود و از ارائه اطلاعات کاربران به دیگران منع می شوند. با این وجود قبل از تبادل این اطلاعات ،با کاربر از قبل هماهنگی لازم صورت خواهد گرفت.

تغییر در رویه های حفاظت و امنیت سایت:

توجه داشته باشید که رویه حفاظت، در قرارداد مشتکرین نماگشت ذکر خواهد شد،اما ازآنجایی که رویه های حفاظت ممکن است دستخوش تغییرات شود، قطعاً قبل از اعمال این تغییرات، نماگشت مراتب را به ایشان و یا سایر مشترکین اعلام خواهد کرد.

توجه

استفاده شما از سرویس ابری نماگشت به این معناست که شما به عنوان مشترک با تمامی موارد مندرج در این توافق نامه موافق هستید. برای استفاده از خدمات ابری نماگشت می بایست این توافق نامه مورد تایید مشترک قرار گرفته باشد در غیر اینصورت از ارائه خدمات معذور خواهیم بود.

پرسشهای دیگر:

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر؛ شما می توانید پست الکترونیک info@namagasht.netاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید تماس حاصل فرمایید.