کار با کامپیوتر

چرا نماگشت را خلق کرده‌ایم

استفاده از سیستم های عملیاتی نسل قدیمی که برای انجام فرآیندهای متفاوت در بخش های مختلف آژانس های مسافرتی و گردشگری طراحی شده اند به مرور زمان به دلیل ماهیت پراکندگی و جزیره ای خود آسیب ها و هزینه های بسیاری را به ساختار آژانس ها تحمیل می کنند ، از این رو ما این پیچیدگی ها و چالش های موجود برای ارائه دهندگان خدمات در صنعت گردشگری را درک کردیم و همین موضوع باعث شد تا بارقه ای از خلق یک راهکار نرم افزاری به روز و پیشرفته تحت عنوان سیستم جامع و یکپارچه مدیریت آژانس های مسافرتی و گردشگری نماگشت در ذهن ما روشن شود.

رضایت مشتریان نماگشت

ما به طور مستمر میزان رضایت مشتریان خود را می‌سنجیم، اعتقاد ما این است که میزان رضایت مندی مشتریان مهمترین شاخص در اندازه گیری میزان موفقیت ماست.

خیلی خوب
30%
خوب
50%
نه بد نه خوب
18%
بد یا خیلی بد
2%

چرا مارو انتخاب میکنن ؟

مسئولیت پذیر بودن یعنی پاسخگو بودن در برابر خودمان، کسی یا چیزی. مسئولیت‌پذیری به عنوان یک الزام و تعهد درونی از سوی فرد و سازمان برای انجام مطلوب همه فعالیت‌هایی که بر عهده او گذاشته شده است، تعریف می‌شود که از درون خود افراد سازمان سرچشمه می‌گیرد. فردی که مسئولیت کاری را بر عهده می‌گیرد، توافق می‌کند که یکسری فعالیت‌ها و کارها را انجام دهد یا بر انجام این کارها توسط دیگران نظارت داشته باشد.

یک فرد با اخلاق مسئولیت کارها و پاسخگویی در برابر آنها را به عهده می‌گیرد. افرادی که مسئولیتی را قبول می‌کنند کارهای خود را به موقع و با تمام تلاش انجام می‌دهند و در صورتی که در کار خود اشتباه کنند با تمامی سعی خود در اصلاح آن می‌کوشند. مسئولیت پذیر بودن نماگشت یکی از ویژگی های مثبت فرهنگ سازمانی مامحسوب می‌شود.

اخلاق حرفه‌ای دربرگیرندهٔ اصول، وظایف و استانداردهای رفتار فردی و سازمانی مورد انتظار از افراد حرفه‌ای در مشاغل گوناگون است. افراد شاغل در موقعیت‌های حرفه‌ای از مهارت‌ها و دانش خود برای انجام کار بهره می‌گیرند. این افراد قادر به قضاوت، اعمال مهارت‌ها و دانش و تصمیم‌گیری بر اساس دانش خود در شرایطی که عموم جامعه به دلیل نداشتن این دانش و مهارت قادر به این کار نیست هستند. چگونگی استفاده از این دانش و مهارت در هنگام ارائهٔ خدمات به جامعه یک مسئلهٔ اخلاقی و موضوع اخلاق حرفه‌ای است.
نماگشت با رعایت اخلاق حرفه‌ای کار (صداقت، راست‌کرداری، شفافیت، مسئولیت‌پذیری، رازداری، بی‌طرفی، احترام، تابع قانون بودن، وفاداری) این مهم را از الزامات اساسی کار خود قرارداده است.

نماگشت فلسفه کاری ساده‌ای را دنبال می‌کند: وقف کردن استعداد و فناوری خود در جهت ایجاد محصولات و خدمات برتر که به داشتن جامعه جهانی بهتر کمک می‌کند. در راستای نیل به این هدف، نماگشت ارزش والایی را برای افراد و فناوری خود قائل است.

با تیم نماگشت بیشتر آشنا شوید

امیر خانی

امیر خانی

هم بنیان‌گذار

مجتبی قوی

مجتبی قوی

هم بنیان‌گذار

سجاد خانی

سجاد خانی

برنامه نویس ارشد

نیلوفر صالحی

نیلوفر صالحی

مدیر داخلی

وزارت اطلاعات و ارتباطات
معاونت ریاست جمهوری
بانک سامان
مبین نت