۰۲۱ - ۴۷ ۶۲ ۸۸ ۹۹ تلفن گویا
نماگشت اولین نرم افزار یکپارچه مدیریت آژانس های گردشگری و مسافرتی

پشتیبانی هر محصول یکی از مهم ترین نقاط قوت آن محسوب می شود. محصول بدون پشتیبانی نمی تواند برای استفاده کنندگان قابل اتکا و مورد اعتماد باشد.
نماگشت برای افزایش رضایت مندی مشتریان خود به ارائه خدمات پشتیبانی به‌موقع و مناسب تاکید دارد.
معیار موفقیت مرکز پشتیبانی نماگشت بر اساس رضایت مشتری است . هدف ما شناخت دقیق نیازهای مشتریان و حرکت به سمت پاسخ‌دهی به این نیاز‌هاست .
مرکز پشتیبانی نماگشت در راستای ارائه خدمات پشتیبانی با کیفیت و سرعت مطلوب، سعی نموده است تا خدمات خود را به شکل های مختلف در اختیار اعضای خانواده نماگشت قرار دهد، و همواره سعی در بهبود کیفیت و همچنین توسعه خدمات خود نیز نموده است.
امیدواریم که با کمک خانواده نماگشت بتوانیم هر روز شاهد ارتقا کیفیت پشتیبانی و همچنین رضایت صددرصدی آنها باشیم.
در زیر اهم فعالیت ها و خدمات مرکز پشتیبانی آورده شده است.

پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی نماگشت با استفاده از پیشرفته ترین مرکز تلفنی و همچنین کارشناسان مجرب حاضر در مرکز ، در ساعات کاری از طریق تلفن مشغول به ارائه خدمات پشتیبانی و مشاوره هستند.
شماره مستقیم مرکز پشتیبانی: 02147628899

پشتیبانی از راه دور

پشتیبانی از راه دور نماگشت از جمله سریع ترین خدمات قابل ارائه به مشتریان در جهت رفع سریع تر مشکلات احتمالی است. در صورتی که مشتری دارای اینترنت پرسرعت باشد، این سرویس بدون مراجعه حضوری کارشناسان در محل  و با استفاده از تکنولوژی جدید ارتباطات، قابل ارائه می باشد. کارشناسان با اتصال به سیستم کاربر نسبت به رفع مشکلات اقدام می نمایند.

پشتیبانی از آنلاین

مشتریان محترم می توانند بصورت 24 ساعته و در 7 روز هفته با مراجعه به وبسایت نماگشت از خدمات متنوع زیر که هر کدام دارای مزیت های خاص خود می باشد،بهره مند گردند:

  • ارسال مشکل و تیکت
  • پاسخ به سوالات
  • دانلود فایلهای مورد نیاز

اعزام کارشناس  به محل مشتری

این سرویس در شرایطی که کاربر خود قادر به رفع مشکل نبوده و یا امکان اتصال از طریق راه دور به دستگاه کاربر ممکن نیست و یا کاربر به دلیل نگرانی و آسودگی خاطر اصرار به حضور کارشناسان در محل مشتری را داشته باشند، به مشتری ارائه می‌گردد.
علاقه‌مندان جهت دریافت این خدمت، پس از تماس با مرکز پشتیبانی و تعیین وقت قبلی می‌توانند از این سرویس استفاده نمایند.