۰۲۱ - ۴۷ ۶۲ ۸۸ ۹۹ تلفن گویا
نماگشت اولین نرم افزار یکپارچه مدیریت آژانس های گردشگری و مسافرتی

رویه های حفاظت(Policy Privacy) اتوماسیون جامع آژانس های گردشگری و مسافرتی نماگشت

نماگشت تنها نرم‌افزار تخصصی و یکپارچه گردشگری در ایران است که تمامی نیاز های آژانس های گردشگری و مسافرتی را به صورت یکپارچه پاسخ میدهد. ما در حفظ حریم خصوصی کاربران خود می کوشیم و در این رابطه قوانینی را رعایت می کنیم. 

اين متن سياست کلی ما در قبال حفظ حريم خصوصی و شخصی کابران و مخاطبان را اعلام می دارد.

روشها و رويه های حفاظت از اطلاعات خصوصی کاربران:

نماگشت بر سه سطح اطلاعات کاربران را جمع آوری می کند:

  1. کاربران عادی و بازديدکنندگان سايت؛ که صرفاً بصورت کاملاً خودکار ممکن است سایت اطلاعات غير شخصی از قبيل آی پی کشور و سيستم عامل و ... را برای برخی استفاده های آماری درون سازمانی جمع آوری کند.
  2. کاربرانی که قصد استفاده از خدمات مشاوره ای رايگان نماگشت را دارند، صرفاً اطلاعاتی همچون نام، نام خانوادگی و پست الکترونيکی در ليست اعضاء سايت قرار می گيرد و نماگشت از اين اطلاعات جهت ارائه خدمات بهتر به اين دسته کاربران استفاده می کند.
  3. کاربرانی که جزء مشتريان نماگشت محسوب می شوند؛ اين کاربران با وارد کردن اطلاعات دقيق شخصی خود پس از عقد قرارداد، ما را در ارائه بهتر خدمات یاری می کنند.

توجه: در هيچ يک از سه سطح فوق، اطلاعات کاربران بدون مجوز صريح ايشان به هيچ شخص حقيقی و حقوقی ديگری نمایش داده نمی شود.
توجه: حق حفظ و استفاده نامحدود از کليه اطلاعات جمع آوری شده در چهارچوب اين رويه حفاظتی برای نماگشت محفوظ می باشد.
* امنيت در وب سايت نماگشت در سطحی قرار گرفته است که از به سرقت رفتن و يا هرگونه سوء استفاده از اطلاعات کاربران جلوگيری خواهد کرد.
*از آنجایی که بين ما و پيمانکاران و يا شرکاء تجاریمان توافق نامه های امنيتی جداگانه ای وجود دارد، در صورت لزوم دسترسی هر يک از شرکا به اطلاعات کاربران سايت،آنها نیز ملزم به رعايت رويه امنيتی نماگشت خواهند بود و از ارائه اطلاعات کاربران به ديگران منع می شوند. با این وجود قبل از تبادل این اطلاعات ،با کاربر از قبل هماهنگی لازم صورت خواهد گرفت.

تغيير در رويه های حفاظت و امنيت سايت:

توجه داشته باشید که رویه حفاظت، در قرارداد مشتریان با نماگشت ذکر خواهد شد،اما ازآنجایی که رويه های حفاظت ممکن است دستخوش تغييرات شود، قطعاً قبل از اعمال اين تغييرات، نماگشت مراتب را به ایشان و یا سایر کاربران اعلام خواهد کرد.

جمع آوری اطلاعات توسط وب سايتهای ديگر:

اين وب سايت ممکن است به وب سايتهای ديگر پيوند داده شود. نماگشت در مورد جمع آوری اطلاعات اين وب سايتها هيچگونه تعهدی ندارد و در اين رابطه مسئوليتی را بر عهده نخواهد گرفت و کاربران خود بايد در مورد رويه های حفاظتی اينگونه سايتها مطالعه نمايند. به عبارت دیگر رویه های حفاظتی این وب سایت با سایت های مرتبط لزوماً یکسان نیست.

رويه های معرفی سايت:

در وب سايت نماگشت امکان معرفی اين وب سايت به دوستان فراهم شده است. در صورتيکه کاربر بخواهد از اين امکان استفاده کند، وب سايت نماگشت با دريافت ايميل دوست شما،  آدرس وب سايت را برای او ارسال خواهد کرد و ايميل اين شخص به هيچ عنوان در بانکهای اطلاعاتی نماگشت درج نخواهد شد.

پرسشهای ديگر:

در صورت تمايل به کسب اطلاعات بيشتر؛ شما می توانيد پست الکترونيک این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریداین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید تماس حاصل فرماييد.