۰۲۱ - ۴۷ ۶۲ ۸۸ ۹۹ تلفن گویا
نماگشت اولین نرم افزار یکپارچه مدیریت آژانس های گردشگری و مسافرتی

اتوماسیون آژانس‌های گردشگری و مسافرتی نماگشت، اولین و تنها نرم‌افزاریست که با ارائه راهکار یکپارچه و جامع با هدف بهره‌وری و توسعه پذیری بیشتر با پیشرفته ترین دانش‌ روز نرم‌افزاری دنیا در داخل کشور تولید شده است .
پژوهشگران نماگشت پس از سال‌ها تلاش بی‌وقفه و کسب تجارب ارزنده در پروژه‌های عظیم ملی و بین‌المللی ، موفق به ارائه محصولی تخصصی در صنعت گردشگری گردیده اند . شایان ذکر است محصول فوق به شماره ثبت ۱۰/۱۰۸۴ در مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال به ثبت رسیده و دارای تاییدیه فنی از شورال عالی انفورماتیک کل کشور و تاییده‌های امنیتی و کیفی مطابق با استاندارد‌های :

 ISO/IEC 15408 part 1,2,3 , ISO 14001 , ISO9001
از مراجع ذیصلاح و معتبر داخلی و خارجی می‌باشد .

نماگشت همواره در تلاش است با بهره گیری از نیروهای خلاق، جوان و ارزش آفرین و با استفاده از آخرین فناوری های روز نرم افزاری و سخت افزاری و بر پایه خواسته های اکنون و آینده مشتریان، اقدام به ارائه راهکار‌های مورد نیاز بازار و مشتریان نماید.

هدف نماگشت شناخت دقیق نیازهای مشتریان و حرکت به سمت پاسخ‌دهی به این نیاز‌هاست، تا مشتریان به سازمان‌‌هایی با بهره‌وری بالا تبدیل شوند. شیوه‌ی کار ما ایجاد روابط بلندمدت از طریق پاسخگویی معتبر و مستمر به مشتریان و ارزش‌آفرینی برای آنان است .